KULLANIM KOŞULLARI

www.hayatparkistanbul.com ("Site") web sitesi, kayıtlı ofisi Halkalı Merkez Mh. Eski Bağlar Sk. No.6-1 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye adresinde satış ofisi bulunan Hayat Park İstanbul Konut Projesi ortaklarına (“Hayat Park”) aittir. Bu site ve içeriğine erişiminiz ve siteyi kullanımınız Yasal Uyarı‘da belirtilen kayıt ve şartlar ile tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Bu siteye erişerek veya siteyi kullanarak siz ("Kullanıcı" veya "Siz") herhangi bir sınır veya ayrımcılık olmadan bu şartları kabul edip onaylamaktasınız. Bu site, Türkiye’de işletilmekte ve kontrol edilmekte ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde yönetilmektedir. Bu siteye giriş, bu mevcut şartların ve hak iddialarının kabul edilmesi anlamına gelmektedir.

Kullanıcı siteye girdiği, gezdiği ve sistemi kullanmaya başladığı anda bu koşullar yürürlüğe girer.

Site içeriği, ticari veya sosyal hiç bir amaç ile Hayat Park’ın yazılı izni olmaksızın hiç bir koşul altında kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden kullanılamaz, gönderilemez, uyarlanamaz, yayımlanamaz, düzenlenemez, yüklenemez veya değiştirilemez. Bu sitede yayınlanan bilgiler sadece genel bilgi verme amaçlıdır. Hayat Park, bu sitede doğru ve güncel bilgiler yayınlamak için gerekli tüm makul çabayı gösterse de, bu sitedeki bilgilerle hatalardan veya eksikliklerden herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır. Hayat Park, bu sitede verilen bilgilerin veya bilgilerin olası kullanımının tam veya doğru olduğunu garanti etmez. Hayat Park, bu bilgilerin kullanımından, bu bilgilere güvenilmesinden, erişilmesinden veya bilgilerin kullanılamamasından veya Hayat Park’ın bu sitenin içeriği üzerinde yapabileceği herhangi bir değişiklikten doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, sonuçsal, cezai veya olası diğer hasarlardan herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Aksi belirtilmedikçe, bilgilerin bütün telif hakkı Hayat Park’a aittir. Bilgilerdeki bütün haklar saklıdır. Bu web sitesini incelemek serbesttir; fakat metinler ve resimler dahil, ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitedeki bilgilere erişim ve bilgilerin indirilmesi ve kullanımı, sadece özel kullanımınız amacı ile bu siteden indirilen bilgilerin içerdiği bütün telif hakkı bildirimlerinin ve diğer mülkiyet hakkı bildirimlerinin tek tek saklanması ve çoğaltılması koşuluna tabidir. Hayat Park’ın önceden alınmış yazılı izni olmaksızın bilgilerin diğer amaçlarla dağıtılması, değiştirilmesi, aktarılması, tekrar kullanılması, tekrar yayınlanması veya başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Yukarıdaki sınırlı yetki dışında, bu sitenin içerdiği bilgilere ilişkin hiçbir yetki veya hak veya Hayat Park’a veya herhangi bir kişiye ait telif hakları bu belge ile kullanıcıya verilmemektedir.

Üçüncü partilerin benzerlikleri, isimleri ve/veya hakları onaylarının olduğu belirtilmeden kullanılamaz.

Site güvenliğini sağlamak için Hayat Park, her türlü önlemi üst düzeyde almaktadır ancak buna rağmen hata ve aksaklıklar olabilir. Hayat Park, bu gibi hata ve aksaklıklardan mesul değildir.

Hayat Park, site hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve siteden kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla;

Site, Hayat Park’a ait olmayan diğer sitelere link içerebilir. Bu siteler Hayat Park tarafından kontrol edilmemekte, önerilmemektedir.Bu sebeple bu sitelerin içerikleri, ürünleri, hizmetleri veya gizlilik politikaları için Hayat Park sorumluluk üstlenmemektedir. Bu sitelerden bilgi indirmek fikri mülkiyet haklarınızı zedeleyebilir veya bilgisayarınıza virüs girmesine neden olabilir. Bu siteden ayrıldığınızda diğer sitelerin gizlilik politikasını ve kullanım kayıt ve koşullarını okumanız gerekmektedir. Hayat Park, kendisine ait olduğunu iddia eden veya benzeyen sitelerin (e-posta ile bağlantılı olanlar dahil) sorumluluğundan muaftır.

Başka bir web sitesinde, Hayat Park’ın önceden alınmış yazılı izni olmaksızın, web sitesi ziyaretçisini ayrı bir pencerede Hayat Park’ın tam alan adı ile bu web sitesinin ana sayfasına yönlendiren ve ziyaretçiye üçüncü kişiye ait bir web sitesine girdiğine ilişkin bir uyarıda bulunan linkler dışında, bu web sitesine yönlendiren herhangi bir link verilemez.

www.hayatparkistanbul.com sitesi (hosting servisin nerede olduğu önemli değildir) bu adres üzerinden yönetilip işletilmektedir. Site Türk yargı çevresine bağlı olup, sitenin sorumluluğu Türk Kanunları tarafından tespit ve tayin edilmektedir. Bu site ile ilgili tüm yasal süreçlerin Türk yargısı tarafından yürütüleceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. Bu sitede yer alan bilgiler sadece Türk yargı çevresine bağlıdır. Türkiye’den farklı bir ülkede yaşıyorsanız tabi olduğunuz yasalara uygun davranmak tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.

Hayat Park, site üzerinde kullanıcıyı bilgilendirmeden değişiklik yapma hakkı vardır. Yapılan tüm değişiklikler siteye yüklendiği andan itibaren geçerlidir. Bu siteyi kullanmaya devam ederek site erişimini sürdüren kullanıcı, bu değişiklikleri kabul ettiğini beyan etmiş olarak kabul edilir.

Hayat Park, bu şart ve koşulları istediği zaman revize edebilir. Bu revizyonlar kullanıcı için bağlayıcıdır, bu nedenle kullanıcı için bağlayıcı olan güncel şart ve koşulları incelemek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bu site hakkında herhangi bir yorum veya sorunuz varsa lütfen aşağıda "iletişim" olarak bildirilen adres, telefon veya e-posta aracılığıyla ilgili kişilerle bağlantıya geçiniz.

Adres: Halkalı Merkez Mh. Eski Bağlar Sk. No.6-1 Küçükçekmece/ İstanbul, Türkiye

Tel: +90 212 470 4 111
Fax: +90 212 470 41 13
E-posta: info@hayatparkistanbul.com